KLEJ DO CEGŁY I KLINKIERU


Jest 2 produktów.

Montaż cegły, klinkieru na ścianie lub podłodze to zajęcie, które możesz wykonać samodzielnie. Wszystko czego potrzebujesz, to podstawowe narzędzia do układania płytek, które prawdopodobnie posiadasz w swoim garażu i wysokiej jakości chemia montażowa do płytek ceglanych lub klinkierowych. Środek gruntujący, fuga, impregnat, klej do cegły dekoracyjnej lub klinkieru – w te produkty musisz zainwestować, jeśli zależy Ci na trwałym i estetycznym wyglądzie przedsięwzięcia. W tej kategorii znajdziesz profesjonalną zaprawę klejową, która sprawdzi się przy układaniu ciętej cegły i klinkieru, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Sprawdź dostępne produkty!

Profesjonalna zaprawa klejowa do płytek z cegły i klinkieru – charakterystyka

Zakup dobrego kleju do cegły czy klinkieru to bardzo ważna sprawa. Biorąc pod uwagę specyfikę płytek z naturalnej cegły czy ręcznie formowanych płytek klinkierowych – w tym także ich ciężar – inwestycja w solidną zaprawę klejową jest czymś koniecznym i uzasadnionym. W tym wypadku najlepiej zaufać specjalistom i postawić na produkt rekomendowany przez nich. Naszą propozycją elastyczny klej do mocowania płytek ceglanych klasy C2TE, który łączą w sobie bardzo dobre właściwości aplikacyjne z podwyższonymi parametrami technicznymi. Oferowana zaprawa klejowa jest fabrycznie przygotowaną mieszanką starannie dobranych kruszyw, wysokojakościowych cementów oraz innych dodatków, dzięki czemu doskonale sprawdzi się przy czerwonej cegle, klinkierze, choć nie tylko. Omawiany klej do cegły ciętej i klinkieru będzie odpowiednim produktem mocującym również dla glazury, terakoty, gresu, a także kamienia naturalnego. Co istotne, w przygotowaniu zaprawy dopuszczalne jest dodanie większej ilości wody, a co za tym idzie uzyskanie pożądanej konsystencji. Tym samym zaprawa klejowa stabilnie utrzyma nie tylko małe formaty płytek typu kafelki ceglane czy klinkierowe, ale i materiały o znacznie większych rozmiarach – nawet 50x50 cm.

Uniwersalny klej do płytek ceglanych i klinkierowych – do wewnątrz i na zewnątrz budynków

Szukasz kleju do cegły dekoracyjnej do wewnątrz, a może kleju do płytek klinkierowych na zewnątrz? W każdym wypadku sprawdzi się rekomendowana przez nas elastyczna zaprawa klejowa do płytek klasy C2TE o uniwersalnym przeznaczeniu. Jest mrozo- i wodoodporna, dzięki czemu znajduje zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Proponowany klej do cegły ciętej i klinkieru od e-Cegła jest odpowiedni do mocowania płytek zarówno na ścianie, jak i podłodze (w tym także przy ogrzewaniu podłogowym). Można go stosować nawet w bardziej wymagających warunkach: na schodach, tarasach, balkonach czy cokołach.

Masz pytania dotyczące zaprawy do płytek z cegły oferowanej przez nasz sklep? A może interesuje Cię świadczona przez nas usługa autoryzowanego montażu płytek ceglanych? Skontaktuj się z nami drogą mailową, telefoniczną lub wypełniając formularz kontaktowy dostępny TUTAJ.

Sprawdź pozostałe artykuły montażowe do starej cegły i klinkieru: fugi, impregnaty, grunty.

Aktywne filtry

MOCNY KLEJ DO CEGŁY I KLINKIERU

Zaprawa klejowa do płytek ceglanych, klinkierowych i nie tylko. Nasza zaprawa jest fabrycznie przygotowaną mieszanką wyselekcjonowanych kruszyw, wysokojakościowych cementów i dodatków, gotową do użycia po dodaniu wody przeznaczoną do klejenia wszelkich okładzin ceramicznych. Uelastyczniony klej o uniwersalnym przeznaczeniu, łączący w sobie dobre właściwości aplikacyjne z podwyższonymi...

74,00 zł

KOMPLETNY ZESTAW AKCESORIÓW NA 5m²

Kompletny zestaw akcesoriów na 5m² Gotowy zestaw "wszystko w jednym" aby ułatwić zamawianie chemii montażowej w naszym sklepie internetowym. Zestaw zawiera: klej 25kg wybraną fugę 25kg wybrany impregnat 1L grunt 1L  NIEZDECYDOWANY/NA? ZAMÓW DARMOWE PRÓBKI Potrzebujesz pomocy w doborze chemii montażowej do płytek ceglanych? Zapraszamy do kontaktu! Każdego dnia...

258,00 zł
e-cegla.pl Reviews with ekomi-pl.com