DOSTAWA

W naszym sklepie czas realizacji zamówienia obejmuje czas kompletowania zamówienia i czas dostawy. Przesyłki dostarczane są za pośrednictwem kuriera InPost lub Poczty Polskiej.

W zależności od wybranej opcji, czas oczekiwania na paczkę może wynosić od 2 do 7 dni roboczych.

W okresie upałów lub mrozów zalecamy inną formę dostawy impregnatów od Paczkomatów, chyba że jesteś pewien, że automat stoi w zacienionym miejscu i szybko uda Ci się odebrać paczkę.

UWAGA!

Paczki uszkodzonej, noszącej ślady otwierania, zgnieceń lub przepakowania, nie należy odbierać. Uszkodzenie należy zgłosić kurierowi/przewoźnikowi lub w paczkomacie (w aplikacji albo na ekranie paczkomatu).

Niektóre płytki mogą pęknąć podczas transportu. Szacujemy, że jest to od 5% do 15%. Nie muszą się państwo jednak tym przejmować, ponieważ po ułożeniu na ścianę pęknięcie będzie się bardzo dobrze prezentować.

KOSZTY PRZESYŁKI WYNOSZĄ:

w przypadku zamówień przedpłaconych, odbieranych w sieci Paczkomatów InPost 24/7 – 16,00 zł

(transport 1 dzień roboczy)

w przypadku zamówień przedpłaconych, dostarczanych przez Kuriera InPost – 25,00 zł

w przypadku zamówień przedpłaconych do 120kg, dostarczanych przez kuriera Geodis – 130,00 zł

w przypadku zamówień przedpłaconych do 1000kg, dostarczanych przez kuriera Poczta Polska lub Geodis – 180,00 zł

w przypadku zamówień pobraniowych do 1000kg, dostarczanych przez kuriera Poczta Polska – 205,00 zł

O wysłaniu zamówienia zostaniesz poinformowany w osobnym e-mailu. Znajdziesz w nim również link do śledzenia przesyłki. Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem sklepu, przesyłkę możesz również śledzić po zalogowaniu się na swoje konto, w zakładce „Twoje zamówienia”.e-cegla.pl Reviews with ekomi-pl.com