PACZKA PŁYTEK
  • PACZKA PŁYTEK
  • PACZKA PŁYTEK
  • -100%
  • - 100%

PACZKA PŁYTEK

15,00 zł
0,00 zł
Wysyłka w 48 godzin
PIERWSZY MODEL
DRUGI MODEL
TRZECI MODEL
Próbki pakujemy w każdy dzień roboczy Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
PACZKA PŁYTEK

PACZKA PŁYTEK

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Ze względu na specyfikę produktu kolorystyka może się różnić w zależności od pozyskanej cegły rozbiórkowej dlatego zamawiając próbki mogą Państwo zobaczyć aktualne wybarwienie płytek.

  • Proszę wybrać z listy trzy modele, które mamy wysłać.
  • W paczce znajduje się od 2 do 3 płytek każdej serii.
  • Zamówienie do końca roku jest darmowe, płatność tylko za przesyłkę.
  • Nie ma możliwości zamówienia próbek płytki podłogowej.
  • Otrzymane wybarwienie jest aktualne maksymalnie 14 dni od zamówienia.

Nasze cegiełki tniemy na mokro, dlatego też prosimy o wyciągnięcie ich z opakowania dzięki temu wyschną w ciągu kilku dni i nabiorą swój naturalny kolor.

Paczka próbek nie zawiera płytek z serii limitowanych oraz narożników.

Obowiązuje limit 5 sztuk na 1 osobę zamawiającą.

Ze względu na specyfikę produktu na zamówienie wysyłamy próbki cegieł aby klient mógł się upewnić w wyborze konkretnego modelu płytek. 

Pęknięcie lub ubytek?

Taka płytka jest jak najbardziej w porządku! Jest to część unikalności, naturalności i oryginalności starej cegły. Drogi kliencie, pamiętaj, iż są to przykładowe 2 płytki, mają one dać pogląd na realny kolor i kształt, przy zamówieniu większej ilości płytek wszelkie pęknięcia i ubytki nadają efekt starego muru, który chcemy finalnie osiągnąć. Jeśli jednak są zauważalne nadmierne zniszczenia płytek, przyczyną może być małogabarytowa przesyłka kurierska co nie ma miejsca przy przesyłce paletowej większego zamówienia.

Impregnacja, fugowanie:

Zalecamy impregnację każdego położonego m², a w szczególności gdy cegiełka jest ułożona w łatwo brudzących się miejscach takich jak kuchnia, łazienka, okolice kominka itp. Impregnacji należy dokonać minimum tydzień po położeniu jednak zalecamy dwu tygodniowy odstęp żeby cegła mogła dobrze wyschnąć.

Nasze fugi są przystosowane do starej historycznej cegły (cegieł wysoce nasiąkliwych). Zalecamy położenie fugi przy pomocy tacy i fugówki metodą półsuchą dzięki temu wykończenie fugi wygląda bardziej estetycznie oraz nie ma problemów z odpadającą fugą. Po zafugowaniu przed całkowitym wyschnięciem gdy fuga zacznie wiązać uformować wybrany końcowy wzór pędzelkiem dla większej estetyki.

Wybierz chemię montażową

NIEZDECYDOWANY/NA? ZAMÓW PRÓBKI

Świadczymy usługę autoryzowanego montażu płytek na terenie całego kraju zarówno małe realizacje prywatne jak i wielkopowierzchniowe projekty komercyjne. Każda realizacja wyceniana jest indywidualnie. Jeżeli jest Pan/Pani zainteresowana/y naszymi usługami zapraszam do wybrania odpowiedniej opcji w formularzu kontaktowym