PŁYTKI PODŁOGOWE
  • PŁYTKI PODŁOGOWE
  • Nowy

PŁYTKI PODŁOGOWE

50,00 zł
PRÓBKA PIERWSZA
PRÓBKA DRUGA
Ilość

Ze względu na specyfikę produktu umożliwiamy zamówienie próbek aby klient mógł zobaczyć jak produkt wygląda w rzeczywistości.

  • Proszę wybrać z listy dwa modele, które mamy wysłać.
  • W paczce znajdują się 4 płytki (po 2 z wybranych modeli).
  • Otrzymane wybarwienie jest aktualne maksymalnie 7 dni od zamówienia.

Nasze cegiełki tniemy na mokro oraz ręcznie szlifujemy, dlatego też prosimy o wyciągnięcie ich z opakowania dzięki temu wyschną w ciągu kilku dni i nabiorą swój naturalny kolor.

Paczka próbek nie zawiera płytek z serii limitowanych.

Obowiązuje limit 3 paczek na 1 osobę zamawiającą.

Kilka słów o naszych płytkach

Każdy rodzaj płytek posiada określoną kolorystykę oraz wymiary, natomiast należy pamiętać, iż wszystko zależy od pozyskanej przez nas cegły. Ze względu na to, że jest to oryginalna, stara cegła, nie ma możliwości aby płytki zawsze były identyczne, dlatego też przypominamy, że w przypadku zamówienia próbek są one ważne około tygodnia.

Paczka próbek płytek podłogowych.

Ze względu na specyfikę produktu na zamówienie wysyłamy próbki cegieł aby klient mógł się upewnić w wyborze konkretnego modelu płytek. 

Chemia montażowa

Po wybraniu wymarzonych płytek ceglanych nie możemy zapomnieć o dobraniu chemii montażowej, która jest niezbędna aby dopełnić efekt starego muru. Warto pamiętać o tym, że słabej jakości akcesoria montażowe mogą pogorszyć efekt końcowy a nawet całkowicie go zniweczyć.  Ze względu na wieloletni staż pracy z naturalnym produktem jakim jest cegła dobrze wiemy jak o nią zadbać, aby mogła zachwycać przez następne lata.. W naszej ofercie proponujemy jedynie najlepszej jakości produkty, które są sprawdzone przez wielu zadowolonych klientów oraz używamy ich podczas naszego autoryzowanego montażu.  Posiadamy 3 kolory fugi gruboziarnistej, produkowanej według starej rzemieślniczej receptury, która idealnie pasuje do starych płytek ceglanych. Kolor fugi może pomóc przy uzyskaniu jaśniejszego bądź ciemniejszego efektu końcowego na ścianie/elewacji.  Seria Impregnatów w zależności od modelu chroni powierzchnię przed wchłanianiem wody, wszelkiego rodzaju tłuszczami oraz zanieczyszczeniami atmosferycznymi i przemysłowymi. Bezproblemowo pomaga usunąć uciążliwe zabrudzenia, wykazuje właściwości antystatyczne. Płyn jest przyjazny dla środowiska.

Potrzebujesz pomocy w doborze naszych płytek do aranżacji? Zapraszamy do kontaktu! 

Każdego dnia pomagamy naszym klientom w doborze odpowiednich płytek, chemii montażowej oraz ich ilości tak aby realizacje spełniły oczekiwania. Wykonujemy indywidualne projekty przygotowania płytek do projektów na życzenie klienta. Jesteśmy dla Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17.  
- Przemek +48 724 077 177stawicki@e-cegla.pl 
- Tatiana +48 785 339 983tatiana@e-cegla.pl
- Julita +48 693 851 416olifierko@e-cegla.pl

Najczęściej zadawane pytania:

Skąd pochodzą cegły do produkcji?
Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która sama pozyskuje 100% materiału do produkcji płytek, dlatego też jako jedyni możemy być pewni pochodzenia naszego towaru. Każdy budynek do potencjalnej rozbiórki jest wcześniej sprawdzany pod kątem stanu, zniszczeń oraz jakości cegły. Dopiero kiedy spełni wszystkie nasze wymagania przystępujemy do rozebrania posiadłości dokładnie dokumentując nasze działania. Dzięki naszemu doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu mogą być Państwo pewni, iż przy zamówieniu naszych płytek otrzymają Państwo cegiełkę ze sprawdzonych budynków i nie znajdą się żadne płytki z miejsc odzwierzęcych czy kominów.

Jak produkowane są nasze płytki? 
Każda partia cegieł, która trafia na magazyn produkcyjny jest już w dużym stopniu wyczyszczona, dlatego jesteśmy w stanie ciąć duże ilości m2 każdego dnia, aby sprostać zapotrzebowaniu na płytkę dekoracyjną z zabytkowej, oryginalnej cegły. Każda płytka jest cięta pod wodą (dokładniej roztworze wodnym, który dodatkowo dezynfekuje każdą płytkę) w nowoczesnej, specjalnie stworzonej na nasze potrzeby maszynie CN oraz ręcznie szlifowana aby zapewnić maksymalny komfort użytkowania podłogi. Po procesie produkcyjnym wszystkie płytki są wstępnie suszone, jednakże prosimy pamiętać, iż w okresie dużych zamówień nie jesteśmy w stanie całkowicie wysuszyć płytek ze względu na terminy realizacji. Ostatnim etapem jest dokładne opakowanie płytek zależne od modelu cegły, a także przygotowywanie palet do wysyłki.

2 innych produktów w tej samej kategorii: