GRUNT DO CEGŁY I KLINKIERU


Jest 3 produktów.

Montaż płytek ceglanych lub klinkierowych zawsze powinno poprzedzać staranne oczyszczanie podłoża, a kolejno jego zagruntowanie. To pierwszy, a zarazem bardzo ważny etap prac, którego nie należy lekceważyć. Potraktowanie ściany bądź podłogi gruntem do cegły lub klinkieru nie tylko wzmacnia powierzchnię, ale i sprawia, że ta zyskuje lepszą przyczepność. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz kilka rodzajów środków gruntujących pod płytki ceglane i klinkierowe o pojemności 1L lub 5L. Przyjrzyj się im bliżej i wybierz preparat idealny!

Grunt pod płytki z cegły lub klinkier – postaw na profesjonalny środek gruntujący

Oferowane preparaty gruntujące pod płytki ceglane i klinkierowe powstają na bazie najwyższej jakości wodnej depresji żywicy akrylowej. To odpowiednie – można by rzec dedykowane – produkty dla ciętej cegły i klinkieru. Emulsja gruntująca, bo taką nazwę alternatywną przyjmuje ten produkt, przeznaczona jest do gruntowania, a przy tym wzmacniania starych i nowych podłoży nasiąkliwych. Wykazuje silne działanie penetrujące, co oznacza, że wnika głęboko w podłoże, utwardzając je i wyrównując chłonność na całej powierzchni. Co więcej, zastosowanie tego typu gruntu do klinkieru czy starej cegły zapobiega wchłanianiu nadmiernej ilości wilgoci z zapraw do podłoża, zwiększa przyczepność stosowanych klejów, a nawet zmniejsza zużycie farb.

Dostępny w sklepie e-Cegła preparat gruntujący do cegieł i klinkieru nadaje się zarówno do ścian, jak i posadzek czy sufitów. Sprawdzi się zatem przed położeniem cegły na ścianę oraz montażem cegły na podłogę. Szczególnie polecany jest do tynków wapiennych, gipsowych, płyt kartonowo-gipsowych, wylewek anhydrytowych oraz bloczków z betonu komórkowego. To produkt uniwersalny, bowiem przeznaczony do stosowania wewnątrz oraz na zewnątrz budynku.

Grunt odpowiedni dla starej cegły i klinkieru – zamów online w e-Cegła

Zastosowanie emulsji gruntującej przed położeniem cegły bądź klinkieru na ścianie lub podłodze niesie ze sobą same korzyści. Krok ten stanowi niejako gwarancje, że pokryta cegiełkami ściana lub posadzka będzie prezentować się nienagannie przez długie lata. Dlatego też nie zastanawiaj się, czy grunt do starej cegły jest koniecznością – zaufaj naszemu doświadczeniu i zamów online środek gruntujący o wystarczającej pojemności.

Masz problem z wyborem właściwego preparatu gruntującego do płytek ceglanych lub klinkierowych? A może chcesz zamówić komplet artykułów do montażu cegły – grunt, klej, fugę oraz impregnat? Skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub przez formularz kontaktowy, a nasi doradcy chętnie pomogą w wyborze odpowiednich produktów dla Twojej inwestycji.

Aktywne filtry

GRUNT DO STAREJ CEGŁY I KLINKIERU

PREPARAT GŁĘBOKO-PENETRUJĄCY DO GRUNTOWANIA I WZMACNIANIA NASIĄKLIWYCH PODŁOŻY. Jest preparatem penetrującym przeznaczonym do gruntowania starych i nowych podłoży nasiąkliwych. Zmniejsza chłonność tynków wapiennych i gipsowych, płyt kartonowo-gipsowych i wylewek anhydrytowych oraz bloczków z betonu komórkowego. Wzmacnia stare, pyliste podłoża i wyrównuje czas wiązania zapraw klejowych,...

15,00 zł
  • Obecnie brak na stanie

GRUNT DO STAREJ CEGŁY I KLINKIERU WZMACNIAJĄCY PODŁOŻE

PREPARAT GŁĘBOKO-PENETRUJĄCY DO GRUNTOWANIA I WZMACNIANIA NASIĄKLIWYCH PODŁOŻY. Jest preparatem głęboko penetrującym przeznaczonym do gruntowania i wzmacniania starych i nowych podłoży nasiąkliwych. Zmniejsza chłonność tynków wapiennych i gipsowych, płyt kartonowo-gipsowych i wylewek anhydrytowych oraz bloczków z betonu komórkowego. Wzmacnia stare, pyliste podłoża i wyrównuje czas wiązania...

45,00 zł

KOMPLETNY ZESTAW AKCESORIÓW NA 5m²

Kompletny zestaw akcesoriów na 5m² Gotowy zestaw "wszystko w jednym" aby ułatwić zamawianie chemii montażowej w naszym sklepie internetowym. Zestaw zawiera: klej 25kg wybraną fugę 25kg wybrany impregnat 1L grunt 1L  NIEZDECYDOWANY/NA? ZAMÓW DARMOWE PRÓBKI Potrzebujesz pomocy w doborze chemii montażowej do płytek ceglanych? Zapraszamy do kontaktu! Każdego dnia...

258,00 zł
e-cegla.pl Reviews with ekomi-pl.com