GRUNT DO STAREJ CEGŁY I KLINKIERU WZMACNIAJĄCY PODŁOŻE
 • GRUNT DO STAREJ CEGŁY I KLINKIERU WZMACNIAJĄCY PODŁOŻE
 • GRUNT DO STAREJ CEGŁY I KLINKIERU WZMACNIAJĄCY PODŁOŻE

  GRUNT DO STAREJ CEGŁY I KLINKIERU WZMACNIAJĄCY PODŁOŻE

  35,00 zł

  (35,00 zł za opak. 5L)

  Wysyłka od 48h do 5 dni roboczych
  Ilość
  help_outlineZapytaj o produkt
  GRUNT DO STAREJ CEGŁY I KLINKIERU WZMACNIAJĄCY PODŁOŻE

  GRUNT DO STAREJ CEGŁY I KLINKIERU WZMACNIAJĄCY PODŁOŻE

  Akceptuję zasady polityki prywatności  

  Opakowanie 5L wystarczy na około 20m².

  Zużycie od 0,1 – 0,2kg na 1 m².

  • Głęboko-penetrujacy
  • Na podłoża gipsowe i cementowe
  • Do ścian, posadzek i sufitów
  • Zmniejsza nasiąkliwość
  • Poprawia przyczepność
  • Wzmacnia podłoże
  • Zapobiega pyleniu

  Jest preparatem produkowanym na bazie najwyższej jakości wodnej dyspersji żywicy akrylowej.

  Posiada dużą zdolność penetracji, wnika głęboko w podłoże, przez co wpływa na jego wzmocnienie i wyrównanie chłonności na całej powierzchni.

  Zapobiega wchłanianiu nadmiernej ilości wilgoci z zapraw do podłoża.

  Zagruntowanie preparatem podłoża zwiększa przyczepność stosowanych klejów, tynków i innych zapraw oraz zmniejsza zużycie farb. Po wyschnięciu preparat jest bezbarwny.

  PREPARAT GŁĘBOKO-PENETRUJĄCY DO GRUNTOWANIA I WZMACNIANIA NASIĄKLIWYCH PODŁOŻY.

  Jest preparatem głęboko penetrującym przeznaczonym do gruntowania i wzmacniania starych i nowych podłoży nasiąkliwych. Zmniejsza chłonność tynków wapiennych i gipsowych, płyt kartonowo-gipsowych i wylewek anhydrytowych oraz bloczków z betonu komórkowego. Wzmacnia stare, pyliste podłoża i wyrównuje czas wiązania zapraw klejowych, szpachlowych, wyrównujących i samopoziomujących. Zalecany przed wykonaniem posadzek i podkładów podłogowych a także tynków mineralnych. Może być stosowany w ogrzewanych konstrukcjach podłogowych. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz.

  Impregnacja, fugowanie:

  Zalecamy impregnację każdego położonego m², a w szczególności gdy cegiełka jest ułożona w łatwo brudzących się miejscach takich jak kuchnia, łazienka, okolice kominka itp. Impregnacji należy dokonać minimum tydzień po położeniu jednak zalecamy dwu tygodniowy odstęp żeby cegła mogła dobrze wyschnąć.

  Nasze fugi są przystosowane do starej historycznej cegły (cegieł wysoce nasiąkliwych). Zalecamy położenie fugi przy pomocy tacy i fugówki metodą półsuchą dzięki temu wykończenie fugi wygląda bardziej estetycznie oraz nie ma problemów z odpadającą fugą. Po zafugowaniu przed całkowitym wyschnięciem gdy fuga zacznie wiązać uformować wybrany końcowy wzór pędzelkiem dla większej estetyki.

  Wybierz chemię montażową

  Świadczymy usługę autoryzowanego montażu płytek na terenie całego kraju zarówno małe realizacje prywatne jak i wielkopowierzchniowe projekty komercyjne. Każda realizacja wyceniana jest indywidualnie. Jeżeli jest Pan/Pani zainteresowana/y naszymi usługami zapraszam do wybrania odpowiedniej opcji w formularzu kontaktowym