FUGA DEKORACYJNA STARA BIEL
 • FUGA DEKORACYJNA STARA BIEL
 • FUGA DEKORACYJNA STARA BIEL

  FUGA DEKORACYJNA STARA BIEL

  84,00 zł

  (84,00 zł za opak. 15kg)

  Wysyłka od 48h do 5 dni roboczych
  Ilość

  Wydajność: 6kg na m². tzn. jeśli kupiłeś 10m² cegły potrzebujesz 60kg fugi. 

  Czas obróbki: zależny od temperatury otoczenia, maksymalnie do 1 godziny

  Dostępna w 3 kolorach: szara, biała, stara biel

  Nasze fugi są przystosowane do starej historycznej cegły (cegieł wysoce nasiąkliwych). Zalecamy położenie fugi przy pomocy tacy i fugówki metodą półsuchą dzięki temu wykończenie fugi wygląda bardziej estetycznie oraz nie ma problemów z odpadającą fugą. Po zafugowaniu przed całkowitym wyschnięciem gdy fuga zacznie wiązać uformować wybrany końcowy wzór pędzelkiem dla większej estetyki.

  Gruboziarnista zaprawa do spoinowania starej cegły, płytek ze starej cegły. Zaprawa charakteryzuje się wysoką przyczepnością do krawędzi cegły oraz płytki. Specjalny dobór kruszyw, spoiw oraz pigmentów zapewnia stabilny i trwały kolor. Łatwa w obróbce, po związaniu mrozoodporna. Do wewnątrz i na zewnątrz. Nadaje się do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Produkt po stwardnieniu jest wodo- i mrozoodporny. Wymieszany z wodą tworzy jednorodną gruboziarnistą masę plastyczną. Mieszanka zawiera tras który minimalizuje ryzyko powstawania białych wykwitów i zacieków na spoinach. Ponadto trass podnosi odporność na agresywny wpływ środowiska, powoduje niski skurcz wiążącej zaprawy, silne wiąże „wolne” wapno i uelastycznia fugę.

  Świadczymy usługę autoryzowanego montażu płytek na terenie całego kraju zarówno małe realizacje prywatne jak i wielkopowierzchniowe projekty komercyjne. Każda realizacja wyceniana jest indywidualnie. Jeżeli jest Pan/Pani zainteresowana/y naszymi usługami zapraszam do wybrania odpowiedniej opcji w formularzu kontaktowym